| Ady_4009 a întrebat:

A trecut ceva vreme de cand nu vam mai scris ehhh As cam avea nevoie de ajutor, de unde sfat dupa cum stiti in curand vine vacanta de vara unii debia o asteapta alti nici prin cap nu le trecetongue cel putin la mie nici nu vreau sa vina scoala este locul unde ma simt cel mai bine, in largul meu...si tot ea ma ajuta sa stau mai mult timp cu prietena mea. ea nu sta la oras sta la tara, iar aici la oras sta la gazda si in vacanta de vara vom sta la distanta si ma gandeam eu frumusel inainte de a pleca vreau sa-i fac o "surpriza" ceva sa ramana fara cuvinte sai ajung la inimioara imediat. intelegeti voi ce zic tongue

ce ziceti? ceva idei? in general fetele ar stii ce si cum sad big grin

3 răspunsuri:
| Roxy a răspuns:

-Invit-o la tine un weekend sau o saptamana in vacanta
-Strange o gashca si sa mergeti toti cu cortul sau intr-o drumetie, plimbare, excursie. zi cum vrei tu
-Puteti merge la un gratar
-Sau puteti face ca in schimburile de experinetalaughing
Vine ea la tine o saptamana si vede cum e si daca ii place si dupa aceea mergi tu la ea o saptamana si sa iti arate cum e la tara.

| Shift a răspuns:

Compune'i o poezie. Prietena mea m'a surprins foarte placut cu asta. :X

Da'i un breloc ceva cu doua fetite care se tin de mana. Sau chiar o felicitare in care sa scrii in ea un text dragut despre prietenie. Poti sa te inspiri de pe internet sau chiar sa scrii „povestea voastra".winking

Poti sa iti cumperi atat tie, cat si ei, un lantisor/o bratara identica... Ceva frumos si simplu. happy

Da'i un ursulet dragut si prinde de el o foaie foarte micuta in care sa'i spui ceva scurt si dragut :
„Esti cel mai bun prieten!"
„Ti l'am daruit pe cel cu care am dormit noaptea. Ai grija de el. "
„Il cheama *si pui un nume pentru ursulet*. Nu e la fel de dragut si de bun ca si tine, dar sper sa mearga."
„Ajuta acest ursulet. Pana acum nu a avut norocul sa aiba un prieten asa bun ca tine! "
Si chestii de genu'.winking Vezi sa fie o foita mica, colorata, sa fie frumoasa.winking

Sper ca ti'am fost de ajutor. :*

| axelmatei a răspuns:

Poi uitate atent si gandeste-te si u ce ii va placea pentru ca noi nu stim exact cum ii prietena ta adica ce ii place si ce nu ca putem sugera sa ii cumperi un catel da poate ii alergica sau chestii de astea asa ca u ca o prietena buna trebuie sa gasesti asta + un medalion din acela cu inimioara in 2 de scrie BFF tongue