| Ady_4009 a întrebat:

A trecut ceva vreme de cand nu vam mai scris ehhh As cam avea nevoie de ajutor, de unde sfat dupa cum stiti in curand vine vacanta de vara unii debia o asteapta alti nici prin cap nu le trece cel putin la mie nici nu vreau sa vina scoala este locul unde ma simt cel mai bine, in largul meu...si tot ea ma ajuta sa stau mai mult timp cu prietena mea. ea nu sta la oras sta la tara, iar aici la oras sta la gazda si in vacanta de vara vom sta la distanta: si ma gandeam eu frumusel inainte de a pleca vreau sa-i fac o "surpriza" ceva sa ramana fara cuvinte sai ajung la inimioara imediat intelegeti voi ce zic

ce ziceti? ceva idei? in general fetele ar stii ce si cum

1 răspuns:
| laura_9178 a răspuns:

O poza in rama cu voi 2 :p sau un tricou la comanda si scrii tu ce vrei pe el. te ajunge vreo 45 lei.