| AlexandarAlx a întrebat:

Salut aceasta intrebare este pentru baieti.Am 15 ani 1, 6 m (cam asa) si penisul meu este de 15-16 cm :'( sad. Eu fac si sala. Este mic, exista ceva sa il maresc? Nu vreau sa iau pastile sau ceva de genu

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Este mai mult decat suficienta marimea mai ales avand in vedere varsta ta. Deoarece toate partile corpului tau vor mai creste in urmatorii 5-6 ani este posibil ca si penisul tau sa se mai lungeasca cu 1-2 cm asa cum ar fi normal.Nu te lua dupa tot felul de reclame care "garanteaza" cresteri miraculoase deoarece toate sunt mincinoase. Barbatia ta are in acest moment marimea care o situeaza la limita superioara a mediei valabile adultilor. Poti fi multumit ca n-ai nevoie de pastile sau metodologii de crestere.

8 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Esti bine, stai linistit, doar sa nu te apuci de fumat, ca atunci, adio functionare ca lumea! Cine te-a aburit ca esti mic?! Nu ai nevoie de nimic, doar sa inveti sa fi civilizat si manierat, ca sa ai trecere la fete! Si sa fi curat, cu unghiile scurte si fara nimic colorat sub ele!

| AFR81 a răspuns:

Trage de el.

| Emilian65 a răspuns:

Nu este mic pentru varsta ta. Nu te apuca sa iei ceva pastile pentru marire. El va mai creste pe cale naturala.

| SkyPilot a răspuns:

Nu e mic, media rasei albe este cam 15 cm. Poate sa mai creasca, mai are timp. Nu ai ce sa ii faci, toate asa-zisele produse pentru cresterea penisului sunt escrocherii. Gasesti pe youtube tot felul de exercitii, dar nu te-as sfatui sa crezi in ele. Cu ce te-a dotat natura, aia ai.

| Mirke a răspuns:

Cine este mic? Uda-l sa mai creasca

| BeckhamRZM a răspuns:

Ai răbdare, o să crească.

| Dendoris a răspuns:

Daaaa, saracul de tine, e mic. Culca-te ca esti obosit laughing

| gab0ru a răspuns:

Este ceva normal sa aiba aceasta dimenisune la anii tai. Doar bag-o unde trebuie!