| Andreitomoto a întrebat:

Bună, am 18 ani, vreau sa imi măresc penisul, am un penis de 19 cm si simt ca asta nu e de ajuns pentru mine si de aceea vin cu întrebare, exista ceva metode de mărire a penisului în mod natural sau orice alt mod, fără operații? Mulțumesc!

10 răspunsuri:
| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Ceva e in neregula lungimea penisului este egala cu dublul varstei

| corbulalbrosu a răspuns:

Fiindca mai mult ca sigur (garantat) NU detii nicio informatie in privinta marimii ideale a penisului in conceptia femeilor, iti indic si te sfatuiesc sa citesti articolul scris reputatul medic Dr. Nicole Prause, specializata in aceasta problema.
..Pe baza experimentului efectuat, a reiesit că femeile preferă în general penisul de 16-17 cm lungime și de aproximativ 12 cm circumferință. Este de subliniat faptul interesant, că cele mai mari (lungi) penisuri au fost alese pentru un one night stand.''
„Un penis mare prezinta riscul potential sa provoace durere în timpul sexului. Totuși, femeile își asumă acest risc în cazul unui one night stand.", este concluzia la care a ajuns Dr. Nicole Prause.
Fiindca ai varsta de 18 ani, dezvoltarea penisului tau este de mult timp terminata, astfel ca nu se mai poate face nimic in aceasta privinta. Totul depinde de ceea ce doresti sa faci cu penisul tau. laughing
https://unica.md/......-femeilor/

| Sofer a răspuns:

A făcut vreo fata mișto de tine ca e mic și 19 cm? 19 cm și-ar dori ele invidioasele.

| alina2k18 a răspuns:

''si simt ca asta nu e de ajuns pentru mine,''
Unde vrei sa ti-l bagi puiule?
laughing)

| aumih16 a răspuns:

Macar o ai belita! daca nu o ai! nasol naspa! nu te va vrea nici o fata femeie!

| Anonima163333 a răspuns:

E perfect, nu ti-l mari cu nimic...winking

| Valentina8 a răspuns:

Trage de el vezi, poate l intinzi

| Cineva797406016386 a răspuns:

Nu crezi că cam mare buzdugan tău adică pentru alți e de invidiat

Răspuns utilizator avertizat