| Neymardasilva11 a întrebat:

Am o intrebare: Am 14 ani, iar penisul meu are 13 cm.Credeti ca e destul de mare? Eu zic ca e ok.Dar vreau sa il mai maresc. Dati-mi ceva exerciti pentru marire.Multumesc

11 răspunsuri:
| ReiVaN a răspuns:

..stai chill ma, e timp.
si e ok acum btw.

| SMaricel a răspuns:

In primul aici nu se vorbeste despre asa ceva, sunt forum-uri pentru asa ceva.si dupa cum ti s-a mai zis vezi-ti de treaba acum, stai binelaughing

| smurffeta4ka a răspuns (pentru SMaricel):

Sint de acord cu tine nu se vorbeste asa ceva

| DeidaraXR1 a răspuns:

Esti a nu stiu cat al copil care vrea penis mare. Vrei sa te faci porn star? La 13 cm e deja prea marewinking. Sa vezi la 16-17 ani se INGROASA treaba rapid. Tu vezi-ti de fifa cs metin acolowinking

| CeInteleptul a răspuns:

Da frate.
e marimea medie si natura

vaginul se dilata...

| Or1Ginal a răspuns:

Pai uite pune mana pe ea si fa laba asa creste big grin

| CeInteleptul a răspuns (pentru Or1Ginal):

De la laba pul. creste

| LoredanaaAndreeaa a răspuns:

Doamne.happy. Nu v-ati plictisit ca toti sa puneti aceeasi intrebare? Am 13 ani, am penisul de 20. Am 14 ani, am penisul de 15. oh go on. Chiar nu ne intereseaza cat ai tu penisul. Asta e treaba ta. Nu trebuie sa spui la toata lumea.happy Mai bine ai iesi cu prietenii pe afara. Fa-ti o prietena ceva. Si lasa intrebarile astea. La multi ani!

| sebymafia1214 a răspuns:

E bine man! Eu am 13 ani si o am de 14 - 15 cm! e bine! exercitii: fa laba!

| Stranger123 a răspuns:

Eu la 15 ani am 17 cm... big grin

| Cojocaru_Dragos_1994 a răspuns:

Sfecla frate mananca sfecla! pe bune