| anonim_4396 a întrebat:

Acum 1 luna am avut primul contact sexual. Cu o zi inainte de a face sex mi-am visat iubita dezbrăcată cu o pereche de chiloti roz. In ziua in care am facut sex arata la corp identic cu visul meu si culmea avea aceiasi chiloți. Cum este posibil?

3 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Incurcate si nebanuite sunt cararile si semnalele... domnului. big grin

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Poți să o interpretezi ca o premoniție, ai văzut în viitor. sau ca o coincidență, cum vrei tu.

| Sofer a răspuns:

Pur si simplu ti-a interceptat visul? Nu man, pur si simplu asa a fost sa fie.