| LostMemory a întrebat:

Salut,acum 2 ani vorbeam mult cu o fata de care a inceput sa imi placa, am inceput sa stau mult cu ea, ne tineam de mana, ne imbratisam nimic mai mult, dupa ceva timp am aflat ca si ei ii place de mine,cu timpul m-am indrogostit de ea, dupa accea ne-am certat si nu am mai vorbit un an, in acel an am incercat mai multe relatii, dar fara folos avand in vedere ca eu o vedeam pe acea fata aproape in fiecare zii si nu o puteam uita, acum cateva zile am fost invitati amandoi la un eveniment, acolo am stat langa ea si am vorbit toata noaptea, si in acea seara nu mai stiu cine a adus vorba ca de ce nu suntem impreuna si in acel timp stateam si ne uitam unu la altu si ea a inceput sa roseasca, in acea seara am incercat sa fac cumva sa ramanem numai noi doi sa vorbim dar fara folos (ea mergand mai peste tot cu o prietena de a ei si e mai timida), de atunci nu pot uita acea seara, nu am mai vorbit de atunci, ce ar trebui sa fac?

PS: amandoi avem 17 ani

2 răspunsuri:
| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Intrebarea asta ai mai pus-o, pregateste de rev, invit-o pe ea si pe stapana ei la revelion

| TheLoveDoctorr a răspuns:

Sa bati fierul cat e cald.Ai verde! Du-te linistit si combina-te cu ea