| mdaa_3922 a întrebat:

Acum am 16 ani, la 14 am avut o relatie care a durat in jur de o luna. Dupa 2-3 saptamani nu mai era la fel, era un fel de monotonie deoarece fata era ocupata cu scoala (nu o condamn!), dar in principal, am aflat de la o prietena de-a ei ca a spus ca "mai bine nu ma cunostea". Cand am auzit asta, am zis sa-i pun capat relatiei, dar nespunandu-i motivul principal. Ea a suferit, a incercat sa afle singura motivul punandu-si prietenele sa se dea la mine, sa vada daca am lasat-o pentru alta, ceea ce nu e adevarat. De atunci, ocazional, imi amintesc si imi pare rau pentru ca nu i-am zis, dar nu am curajul sa-i marturisesc si sa-mi cer scuze. Sugestii? :-s

2 răspunsuri:
| LadyGA a răspuns:

Buna! stii cum e, mai bine mai tarziu decat niciodata. daca te ''roade'' chestia asta, poti sa ii explici exact cum a stat treaba, cum te simti tu acum si sunt sigura ca poate la inceput o sa zica ca nu o intereseaza si altele, dar intr un final va aprecia ca te ai gandit la situatia de atunci si ai vrut sa clarifici treaba. bafta multa!

| Lavinutzz a răspuns:

Woow urata situatie e clar ca acea zisa prietena nu a vrut decat sa va desparta mai bine du-te si vorbeste cu ea nai idee cat sufera. iar daca no sa te ierte e problema ei tu ai incercatwinking Baftawinking