| OanaMariaG a întrebat:

Ce pot sa fac ca sa nu mai fie monotonie intr-o relatie de lunga durata.ast sugestii

Răspuns Câştigător
| Luy a răspuns:

Pei prin a incepe sa faceti lucruri noi si diferite. Puteti sa inventati niste jocuri sa interpretati niste personaje.Sa va faceti prieteni noi, sa mergeti in locuri noi.Sa faceti altceva decat ati facut pana acum.

2 răspunsuri:
| EmaS a răspuns:

Trebuie sa fii creativ/a. Poti sa ii pregatesti anumite surprize.Sa fii,, sarea si piperul,,.Sa ii oferi mici cadouri.

| mircea_5116 a răspuns:

Destainuire, socializare, romantism,

sa stiti cum sa va aborda-ti reciproc...