| Sorinlelele a întrebat:

Acum câteva ore (ca să fiu discret) mi-am frecat ciocanul și am avut 2 ejaculări, un interval de 10-15 min și acum s-a umflat pielea care înconjoara ciocanul, va trece? Am 16 ani.

3 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Nu trebuie sa ai nici cea mai mica ingrijorare in privinta acelei imflaturi? thinking In mod sigur si GARANTAT senzatia neplacuta si respectiva stare anormala care iti afecteaza penisul va dispare in urmatoarele cateva ore. Sanatate!

| Emilian65 a răspuns:

Da, va trece.

Răspuns utilizator avertizat