| omulpenet a întrebat:

Salut!

Acum multi ani, gen probabil peste 5-6 ani, foloseam un website romanesc unde puteai sa povestesti despre fanteziile tale sexuale, puteai sa scrii si chiar sa compui, nu stiu cat de bine pot sa ma exprim, insa era un site doar cu povestiri unde userii scriau despre fanteziile lor (reale sau imaginare), iar fiecare postare isi lua o nota.

Stie cineva cum se numeste acest site? Ma chinui de multa vreme sa-l gasesc si nu sunt sigur daca mai exista...

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Este posibil ca siteul pe care-l cauti sa fie acesta : Http://www.fanteziierotice.ro/

| mihai69 a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Pare să fie "urmașul" celui original.

| omulpenet explică (pentru corbulalbrosu):

Multumesc mult, asta e exact ce cautam!?

5 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Era numit chiar așa: fantezii.ro; nu cred ca mai funcționează. Și sigur era mai demult de 6 ani.
Caută pe Webarchive, poate au ceva "poze".

| Dandinelle a răspuns:

Mai demult era și nud.ro tot așa cu povești

| tzionut a răspuns:

Domnul meu nu stiu ce site frecventai tu acum 5 - 6 ani, dar daca cauti fantezi sexuale pe google iti gaseste sigur situri de genul.
Acum poti sa le iei la rand si sa gasesti situl respectiv (daca mai exista), ori sa descoperi situri noi.
Sanatate.