| ms3y a întrebat:

Acum un an ma intelegeam foarte bine cu o fata, eram prieteni foarte buni, si m-am indragostit de ea..prin decembrie am fost impreuna.Totusi, era prima ei relatie si nu se simtea pregatita..si am hotarat sa ramanem prieteni..si a fost foarte bine pana cand ea a inceput sa creada ca nu mi-a placut de ea niciodata, ca doar am mintit-o..si ne-am certat rau.Pana acum am mai incercat sa-i zic ca imi pare rau dar nu a mers.Acum nu vreau sa ma impac cu ea..pt ca oricum nu mai ar fi la fel, eu am mers pe drumul meu, ea pe al ei.dar tot n-am trecut peste..ma puteti ajuta cum sa trec peste?

Răspuns Câştigător
| Djlsghtnquuw a răspuns:

Accepta lucrurile asa cum sunt si ai rabdare.

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Eu cred ca fata aia facea misto de tine sincer, mai bine ramai pe drumul tau

| neutrino a răspuns:

Timpul te va ajuta si pe tine.

| StefanChriss a răspuns:

Gaseste alta fata care sa-ti distraga atentia de la respectiva, asta o sa functioneze 100%. Cand nu ti-a reusit cu una, indragoste-te de alta, si ai s-o uiti pe prima laughing

Răspuns utilizator avertizat