| mihgtr a întrebat:

Acum vreo 4 saptamani am vrut sa scot o fata in oras dar ea m-a refuzat. Dar de vreo 1 saptamana. se tot uita foarte intens la mine iar daca ma uit la ea zambeste.
Ce ar trebui sa fac: sa'mi tin reputatia de barbat si sa nu ma intrereseze(deoarece m-a refuzat prima data), sau sa mai incerc odata?

Răspuns Câştigător
| One94 a răspuns:

Nu sa nu faci asa laughing, pentru ca evident daca se uita la tine ca proasta si zambeste atunci clar ca te place. Daca te-a refuzat a fost pentru ca poate vrea sa fie mai greu de cucerit si etclaughing.
Mai incearca inca o data si adu-i si tu un trandafir de exemplu, sau mna scrie-i o poezie care sa aiba la final ''Vrei sa iesi cu mine'' sau ceva de genu te-ai prins tulaughing

12 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Cel mai bine, parerea mea, sa te duci la ea si sa-i spui, eu am facut primul pas, acum daca te-ai razgandit (sau te vei razgandi) te astept sa faci si tu un pas.

| mona a răspuns:

Mai incearca o data, poate asta vrea sa insisti

| yellowalien a răspuns:

Te place, dar te-a refuzat din principiu, ca sa nu para foarte usor de agatat. Mai vorbeste cu ea o perioada si apoi invit-o iar. S-ar putea sa se fi schimbat datele problemei intre timp.
Bafta!

| raznu_cuc a răspuns:

Intreab-o: "Are rost sa-ti mai adresez incaodata intrebarea de acum 4 saptamani?"winking

| neutrino a răspuns:

Barbatia cere de multe ori sacrificii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai incearca o data (incercarea moarte n-are).
Daca te refuza si acum (desi nu cred), inseamna ca nu merita atentia tawinking.
Probabil a vrut sa arate ca nu "cedeaza" din prima, sa zic asa...asteapta sa te mai rogi de ea.
mai intreab-o o data si gata (du-te si cu o floare la ea, sigur o vei impresiona...preferabil ar fi trandafirul rosubig grin)
Bafta!kiss

| Demonull a răspuns:

Haha femeile..stii, e placut sa le studiezi si sa ajungi sa le intelegi comportamentul.atunci iti dai seama cat de caraghioase sunt si totusi cat de super.(se cred).Te-a refuzat gandindu-se probabil sa nu -ti ofere satisfactia victoriei din prima, totusi daca mai insisti odata raspunsul va fi da, altfel nu vad acele zambete aruncate de ea. Jocurile create in cap de o femeie sunt interesante, mic exemplu discutie intre 2 tipe („vai nu, nu pot sa fac asta din prima va zice ca ma las usor si atunci va profita" tipa2:„da mai bine il mai amani putin„) avantajul meu ca imi place sa traiesc printre aceste specii, numite femei. De aici tragi tu concluzia, uneori e bine sa iei acel „Nu„ ca pe o provocare.Ps:lasa-te refuzat de 3 ori daca iti place tipa, a4a oara alege pe alta tongue

| Mataarecratimadareunupotsascriuasa a răspuns:

Sunt sigura ca reputatia da de "Barbat" este una foarte matura si seioasa asa ca eu zic sa comanzi un happy meal de la MC cu putin suc de mere ca probabil ca coca cola n-ai voie de la parinti, o jucarie roz cu hannah montana si gata, ai dat-o pe spate. O sa va casatoriti. Casa de piatra laughing

| vladut22w a răspuns:

Poate abia si-a dat seama ca te iubeste
Nu ezita, mai incearca
Nimic nu-ti vine pe tava in viata fara sa faci nimic

| luygykentpeperonitycom a răspuns:

Daca iti place de ea da mai incearca o data de ce nu

| Jean_Tata_1984 a răspuns:

Fara poezii ca nu este cazul...la inceput nu ti a dat atentie pentru ca mai mult ca sigur ii arata-i ca simti ceva pentru ea si s-a lasat mai greu dar acum dupa ce spui situatia s-a schimbat! Parerea mea...mai las-o putin ca sa iti poti da seama daca fata are chef de glume sau chiar ii prezinti interes apoi poti sa o inviti la o plimbare (suc, film ce doresti tu)! Trebuie sa fi atent la reactiile ei fata de tine pentru ca ma repet exista riscul ca ea sa aiba chef de joaca iar asta doar tu iti vei da seama nu avem cum sa te ajutam noi cei de aici pentru ca nu ii vedem trairile! Sanatate

| Ramy1108 a răspuns:

Eu sunt fata asadar ti-as propune sa mai incerci a doua oara. Sper ca te-am ajutat. Funda?!