| Tonny_7500 a întrebat:

Am intalnit o fata acu cateva luni undeva. si ma vad cu ea cam rar sa zicem 1 data la o saptamana. si imi place mult de ea. ma uit la ea aproape intruna si cateodata se uita si ea la mine si zambeste. sta in oras cu mine dar nu stiu aproape nimic de ea. dar imi place mult de ea... ce ar trebui sa fac ca sa ma combin cu ea (ma scuzati de cuvanvtul "combin" nu am gasit altul)

3 răspunsuri:
| NuAmGăsitNume a răspuns:

Cand o mai vezi du-te la ea si invit-o la un suc sa va cunoasteti. Daca va vedeti doar o data pe saptmana nu merita sa pierzi sansele astea. ''Ochii care nu se vad se uita''

| ToxicGirl a răspuns:

Pai ai putea ca data viitoare cand va vedeti sa ii ceri id sau nr de telefon.si vorbeste cu ea.cunoaste`o mai bine.invit`o undeva (la un suc, film, etc.)..si dupa poate ajungeti sa fiti impreunahappy

| alexandra_1890 a răspuns:

Suntem cam in aceeasi situatie doar ca eu sunt fata rolling on the floor si eu il vad pe un baiat doar odata pe saptamana, si imi place super mult de el chiar pot sa zic ca il iubesc si el se uita la mine si eu ii zambesc odata chiar ne-am luat larevedere:d dar atunci candil vad el se uita la mine eu ma uit la el el asteapta sa zioc eu ceva eu astept sa zica el ceva.dar cand o sa-l vad de data asta cred ca o sa-i zic eu prima buna happy mult succes cu fata aceea si bagate tu in seama ca daca si ei ii place de tine o sa-ti raspunda si va fi bine