| ElFenomen a întrebat:

Salut all...am si eu o mica mare dilema... daca o prietena iti trimite melodii de dragoste este un gest subtil de a-ti spune ca te iubeste? multumescbig grin

3 răspunsuri:
| Fifylici a răspuns:

Posibil poate ea asa crede ca poate bate apropouri sau poate doar vrea sa vada daca iti plac si ce parere ai tu despre ele.
deci nu e obligatoriu daca iti trimite melo de dragoste sa te si iubeasca.

| overdose90 a răspuns:

Eu zic ca da! sau daca nu e chiar asta intentia, oricum e de binewinking

| watterboy a răspuns:

Pai nu stiu ce sa zic, adica daca e o prietena de aia gen bestfriend, s-ar putea sa fie doar asa gen:vreau sa stiu parerea ta. daca e o tipa pe care o cunosti de ceva timp dar nu destul e probabil sa bata apropouri... dar poate foarte bine sa iti ceara parerea ca sa le foloseasca pe alt tip de care ii place...sincer nu cred ca exista o persoana care sa spuna ce e in capul femeilor