| ElFenomen a întrebat:

Salutare all...am si eu o mica MARE dilema... daca o prietena iti trimite melodii de dragoste, asta este un gest subtil de a-ti spune ca te iubeste? multumesc:X:Xbig grin:*

Răspuns Câştigător
| lilpop97 a răspuns:

DA... Asa fac si eu cate odata big grin

6 răspunsuri:
| irina20 a răspuns:

Daca ar fi doar o melodie, poate ti-ar cere parerea; dar daca-s mai multe e posibil sa-ti "bata apropouri"

kratos
| kratos a răspuns:

Nu neaparat.

| gabitza_6878 a răspuns:

Posibil

| dulciana a răspuns:

Ce pot sa-ti spun? intrebarea este spornica! nu numai decit sa te iubeasca poate te simpatizeaza, de ce pur si simplu nu o intrebi? dar tu ce faci cind ea iti trimite aceste melodii?

| CarlaElena a răspuns:

Depinde.hee hee

| sidvicious a răspuns:

Uhm, of course not! E doar un semn ca-i place melodia si vrea sa ti-o arate si tie sa vada ce crezi...