| PrintsessKa a întrebat:

Salut all! Deci sunt intr-o situatie nu cam buna, sunt cu prietenul meu deja 4 ani si jumate avem deghind sa ne casatorim e totul bine ma iubeste il iubesc doar una ca numi ajunge atentie din partea lui chiar si atentie sexuala el nu este persoana care sa o deie, da el imi da atentie dar nu atita cit vreau eu,, el este primul baiat la mine eu sunt prima fata la dinsu si cum s-ar zice nu avem experiente nici in plan sexual nici asa dragoste facem hai sa zicem odata in saptamana sau 2 ori dar oricum nu ne trage la sex mai mult sufleteshte traim impreuna ne iubim si vad ca si el ma iubeste foarte mult locuim impreuna deja un an si jumatesi in afara de asta e totul super.

. Rog ceva sfaturi cum sa fac sa imi traga atentia in ambele planuri,(seriozitate)

3 răspunsuri:
| ELLSSA a răspuns:

Draga Princess, sunteti cumva de o alta religie decat crestina-ortodoxa?
Inteleg ca este o relatia mai mult bazata pe suflet si nu pe sex.
Bine ar fi sa ii zici sa iti acorde mai multa atentie si sa incercati a avea mai multa experienta pe plan sexual.E bine pentru cuplul ce il formatihappy

| PrintsessKa explică:

Eu mereu sunt cea care ii amintesc ca mai este si dragostea pe pamint sad

| maryiusz97 a răspuns:

Pai... noaptea ii pregatesti cate o surpriza, il astepti in pat ca si cum ai avea planuri mari cu el si te descurci tu, doar esti fata, ce naiba?