| EdUaRdOo a întrebat:

Treaba sta cam asa.Am o relatie de 3 ani si 2 luni.Ne iubim foarte mult si suntem impreuna de pe la 15 ani.Eu am fost primul pentru ea si ea pentru mine(la sex). Intre timp ia cam pierit cheful sa mai facem dragoste.Am trecut prin destule probleme de cuplu dar am trecut cu brio peste orice.Am iertat-o cand a gresit si na.Ne certam ne impacam asta elaughing. Avem planuri foarte mari ce dorim amandoi sa le ducem la bun sfarsit.Treaba este ca eu sunt la facultate si ea la liceu si mai dureaza 1 an pana sa vina si ea o sa locuim impreuna)In primul an de facultate a fost totul bine si am fost fideli unul celuilalt, a venit la mine etc... Diferenta intre noi este de 150 km aproximativ.Mai urmeaza un an si o sa vina si ea. Dar eu cateodata simt ca nu mai merge intr noi si ca nu ma mai iubeste si ca nu ma mai place dar ea de fiecare data imi spune ca ma asigura ca totul este bine si ca nu ne vom desparti niciodata si ca o sa facem tot posibilul sa ne simtim bine, fericiti si sa ne casatorim. Vreau si eu niste sfaturi de la voi cum sa ne imbunatatim viata sexuala, si sa o sa fac sa ma iubeasca mai mult, sa ne iubim mai mult sa ne fie bine si sa facem ceea ce dorim.De fiecare data cand plec la facultate plange dupa mine si spune ca ii este dor de mine si este foarte fericita cand ma intorc.Astept multe sfaturi.

Răspuns Câştigător
| ignore a răspuns:

Vb cu ea deschis COMUNICAREA rezolva toate problema. nu ai de unde sa stii ce gandeste un om pana nu vb cu el. nu iiti face tu o parere vb cu ea sincer si deschis spune-i sa iti zica tot ce simte. asa no sa va despartiti NIKIODATA:X

5 răspunsuri:
| NickiMinaj a răspuns:

Pare ca e ok, nu mai cauta perfectiunea din filme si carti. multumeste-te cu ce ai.

| mona a răspuns:

Daca te iubeste de ce iti faci griji, nu mai ai incredere in ea?

| cryssu0896 a răspuns:

Parerea mea e ca ea chiar te iubeste si cand va veti muta impreuna va fi totul ok. sa stii ca nu conteaza cum arata fiecare, important e sa va iubiti:X. succes!

| patchouli a răspuns:

Ce frumos ai povestit tot happy ff romanticlove struck Cel mai bine ar fi sa vorbesti cu ea despre ce te framanta pentru ca ea este cea mai in masura sa iti zica ce ii place si ce nu...Degeaba iti spune lumea pe aici ce sa faci pentru ca s-ar putea ei sa nu ii placa.ai grija happy iubiti-va mult love struck

| Axente_Gabriela_1997 a răspuns:

Vb cu ea deschis COMUNICAREA rezolva toate problema