| rocker7 a întrebat:

Salut all! plac o fata foarte mult si ea stie. problema e ca nu prea ma pot apropia de ea, fiind genul care nu prea isi arata sentimentele si critica mult. am invitat. o odata in oras, dar avea niste probleme, i.am mai spus ca imi place parul ei, am glumit cu ea si nu stiu ce sa mai fac?! de cateva luni incerc, dar.

nu vreau raspunsuri de genul "las. o in pace"

e si mai timida si nu e cu nimeni

dar dupa atata timp chiar nu stiu ce sa mai fac, nu vreau sa par disperat, dar vad ca ea cam asta vrea straight face straight face

1 răspuns:
| SoryIna a răspuns:

Probabil vrea sa vada daca ti la ea cu adevarat sau poate nu vrea momentan sa fie intr-o relatie. Vorbeste sincer si deschis cu ea. Intreab-o ce crede despre tine si daca vrea sa aiba o relatie cu tine. Dovedeste-i ca ti la ea. O sa cedeze. happy