| mikesilwa a întrebat:

Salut all, sper sa-mi dați vreun sfat....Sunt o fire de om rușinos, iar când vine vremea sa ma sărut ma pierd rău de tot cu firea..Nici nu știu Cum sa reacționez la ăsta.
Chiar as vrea sami dați un sfat, Cum sa săruți.
VREAU răspunsuri decente și bine formulate, Mersi.

2 răspunsuri:
| StevenMetalhead a răspuns:

Hey aici, nu-i nimic greu a săruta, doar deschizi gura, bagi limba și începi să zbori ca și cum. E ceva plăcut, și nu-i nimic de a învăța aici. Pff, dacă este o persoană care te iubește încearcă să te săruți cu ea, până nu simți plăcere, nu-i ceva ce să nu poți, n-ai de ce să te pierzi sau să fii rușinos. E doar un sărut.

| acsva a răspuns:

Hei. nu trebuie să știi să săruți, și nici nu ar avea nimeni cum să te învețe. Sărutul este un instinct, toți știm să facem asta, doar că frica ne face să credem că nu ne am descurca. Trebuie să fii relaxat și sigur pe tine, să o iei treptat, adică nu direct franțuzesc și de astea.