| gontier a întrebat:

Cum pot sa fac sa nu mă mai pierd cu firea când vreau să o sărut? Mi se golește mintea si nu știu ce să fac. Imi e frică sa nu greșesc.
Băiat, 14
Niste ajutor va rog?

Răspuns Câştigător
| BroascaCuElice a răspuns:

Simplu, nu te mai gandi la faptul ca ai putea sa gresesti

2 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Sigur mai are ce să se golească?

| domuta25 a răspuns:

Pisi. Fetelor asaaaaa le place cand baietii se tem sa nu faca vreo greseala. Crede ma ca ii o chestie total aiurea sa ai emotii sau ceva de genu. Gandeste te la cat te face de fericit si cat de mult o iubesti. Lasa ti mintea sa se goleasca de tot atunci. Si ce daca gresesti? Asa incep cele mai frumoase relatii happy