| Chowder_1239 a întrebat:

Salut Allz. Asi dori sa va spun ceva. deci am 14 ani, ma numesc Cristi sunt clasa a 7-a si imi place foarte tare de o fata... Imi place de ea dela gradinita si, printr-o convorbire pe mess cu ea, am aflat ca ea m-a placut pana in clasa a 4-a, Acu Eu inca o plac dar nu stiu ce sa cred. Se da pe langa alti baieti, apoi pe langa mine, apoi nu ma baga in seama, Nu mai stiu ce sa cred waiting. Pot sa a spun ca eram la ziua unui coleg de ziua lui, si eu plictisit m-am dus in camera unde erau hainele, am stins becul si m-am ascuns sub ele, si cand am ridicat putin capuil, rrietena mea si cu Baiatul sarbatorit facea oarecum dragoste. Iar Diana [fata care o palc] a sustinut ca vroia sa ma faca pe mine Gelos. Asa saintamplat cam in clasa a 3-a. Ma puteti ajuta?big grin

9 răspunsuri:
| Pastiluţă a răspuns:

Aoleu.

@ xXxOwEliteCxiixXx

Îi dau cea mai mare dreptatee.Băi nene dacă fata asta va fi cu tine cred că tu vei ajunge de râsul lumii dacă stai cu această ''Diana''.
Pentru că într-un fel este uzată de toţi.Eu înţeleg cum te simţi că şi eu am trecut prin aşa ceva.Adică un băiat să mă placă foarte mult şi încă de la grădiniţă.

Dar eu nu sunt uzată de toţi laughing

Totuşi gândeşte-te şi la tine nu numai la fata asta care din punctul meu de vedere doar flirtează aiurea cu tine.
După te încurci singur în sentimente.Mai bine las-o să stea cu cine vrea ea că o să vadă mai târziu că pierde.

Sper că te-am ajutat.:*!
Pa, pa

| Phutui a răspuns:

Sfat sincer! tu stii care e raportul femei/barbati in lumea asta?batting eyelashes. informeaza-te si da-o dracu pe aia!

| Phutui a răspuns:

Appo, cand spuneam femei/barbati ma refeream la numarul acestorabig grin!

| AdelinaChp a răspuns:

WOW :O si ashea te face ia pe tine gelos?!
fara suparare amice dar daca se gudura pe langa toti are aiere de " trafa " o fii draguta ti-o fii placut dar stii vb aia " esti o dulceata de fata... pacata ca esti linsa de toti " straight face amice e foarte urat... pai si chiar daca ar fi ceva intre voi chiar crezi ca o sa se abtina sa nu se dea si la altii raised eyebrows
nu e de tine weii! :-J las-oo... sa stea ea cu toti sa vezi co so pateasca intr-o ziwinking tu esti baiat finut de treaba nu te merita toate panoramale care se dau la toti tongue
ti-am raspuns sincer si sper sa iei in considerare sfatul meu kiss zbye

| DorelSudoru a răspuns:

In clasa a-3-a "oarecum dragoste" laughinglaughinglaughing
adica oarecum?
laughingNici nu cred ca putea baiatu sa aiba erectie in clasa a 3-a laughing si cum oarecumlaughing
Deci sa revenim la intrebare daca vrei sa te combini cu ia fu*eu ca ii place daca inrta 3-a facea "oarecum dragoste" cu ala
De ce mi se pare ca am vazut un film pe sceariul asta...

| spad3r a răspuns:

Vrei sa spui ca in clasa a 3a faceau o oarecum dragoste? ia id meu : spader_alex am o experientza in din astea... asa ca ia-l si te ajut cu cea mai mare placere, sunt recunoscut pentru ajutor din astea, e prea mult de spus ca sa postez aici. spader_alex

| Chowder_1239 explică:

Va multuemsc Tuturor!laughing Dar nu este curvawinking DEOCAmdata laughing

| nothing_9392 a răspuns:

Frate, fata aia isi bate joc de tine!
nu merita sati bati capu cu ea!
din cate inteleg e cam tarfa ea si decat sa te trezesti inselat cu inca vreo 5 daca ati fi impreunaoh go on
mai bine las-o baltahappy
sfat sincerhappy

| elena_3745 a răspuns:

Cred se joaca cu tine incearco s-o faci si tu geloasa