| Goddessss a întrebat:

Deci acum sunt puțin speriata.
Am venit de afara de la bunica din gradina si m-am dus in baie.
M-am gândit la ceva nu foarte ok, m-am spălat pe dinți si dintr-o data s-a stins becul. Efectiv era stins. L-am chemat pe bunicul sa ii spun ca s-a ars becul si cand sa ma duc înapoi la baie sa închid ușa (ca o lăsasem deschisa de frica) era becul era din nou pornit.
Acuma chiar imi este putin frica...
Nimeni nu a trecut, toți erau in camere, deci nu aveau ce sa faca.
Uneori chiar am observat niște chestii ciudate la mine. Ba cu energia statica, ba ca " electrocutez"oameni. Am electrocutat 3 oameni in viata mea si toți se mirau dacă aveam ceva. Si ce e mai ciudat, era un sunetul acela.
Exista ceva energii sau chestii de genul?
Va zic sincer ca in clasa a 7-a când eram la o zi de naștere la o fata, aia efectiv nu știu cum cu mana, la fel aprindea si deschidea becul. Cu toții ne-am speriat si ea zicea ca avea bio-energie sau ceva de genul. Deci din ziua aia, uneori noaptea am temeri legate pe acest subiect.
Voi ce credeți?
Nu ma judecați sau sa imi ziceți ceva rău, dar eu jur cu mâna pe inima, ca ce am văzut acolo in acea zi era real.

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Mai intampini fantome prin casele oamenilor, ce ai patit tu nu stiu exact smenul povestii.

| Celcestietot a răspuns:

De ce sa te mintim și să ne mințim, energiile există, la fel că spiritele și în perioada aceasta de Rusalii trebuie să te obișnuiești cu asta.

| Mădă0611 a răspuns:

S-a luat curentul, sau e instalatia electrica veche. Electrocutezi oameni cand ai ceva papuci cu talpa din diferite materiale si atingi obiecte prin care trece curent electric (l-am vazut curentandu-se pe baiatul care facea plinul la aparatul de rontaieli laughing saracu).

| Dismally a răspuns:

La ce anume te-ai ganditi? Cel mai probabil era doar becul cu probleme.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce sa zic ar trebui sa mergi la romanii au talent.am boala pe unu poate mă ajuți și îl electrocutezi faci tu toată treaba nu mai mă deranjez eu. happy

| Goddessss explică (pentru anonim_4396):

?
Acuma sa vad dacă pot, ca nu pot mereu. Rar se intampla ce se intampla...

| anonim_4396 a răspuns (pentru Goddessss):

Ok electric girl happy