| Skizzo_7770 a întrebat:

Salut.Am 11 ani si imi place de o fata.Inainte ii placea de mine dar eu nu o bagam in seama fiindca:cam toate fetele din clasa sunt innebunite dupa mine dar eu nu sunt dupa ele, din cauza lor nu o puteam baga pe ea in seama.Acum imi place ff mult de ea dar nu stiu cum sa procedez.Astept raspunsuri.
Cea mai eficienta metoda are funda.

Răspuns Câştigător
| anonima97 a răspuns:

Intradevar nu vorbi cu ea pe mess,cel mai bine e fata.n fata dar nici nu o aborda asa dintr.o data,vorbeste cu ea mai mult, las.o sa te cunoasca apoi cerei sa fie cu tine. Daca reusesti, sa ai grija de ea si atunci cand esti cu ea sa nu te comporti imatur avand in vedere varsta.succes

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Lasa fata si ocupate mai bine de scoala mai.

| express11 a răspuns:

Uite noul cassanova... dupa 100 de ani! ahahaha!

| Florentin_6875 a răspuns:

SFAT: Nu vorbi pe mess o sa dai dovada de lipsa de curaj, fa-ti curaj odata si du-te spune-i in fata daca vrea sa fie prietena ta, prima data e mai greu dar iti spun din experienta cel mai bine e sa-i vorbesti in fata iti garantez ca sunt sanse mici sa te refuze de emotii si entuziasm. Succes!

| daxxy a răspuns:

Pai vorbeste cu ea pe mess, ajut`o cu ce are nevoie pe la scoala, invit`o la un suc ceva sau in parc si tu trebuie sa stii mai bine cum sa te porti cu ea pentru ca tu o cunosti! multa bafta:*

| lolobv a răspuns:

Uite ce gigolo avem noi aicirolling on the floorrolling on the floor ''toate fetele din clasa sunt innebunite dupa mine'' lol hai ca e tare.

| coco_3215 a răspuns:

Ce probleme aveti voi la 11 anilaughing)))