| stancuvlad6 a întrebat:

Salut am 12 ani.Am penisul in erectir de 9.8 cm si normal 6 cm. Credeti ca am penisul mic la varsta asta. Cum pot avea penisul mai mare

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

9.8... hmm l ai masurat cu laser ceva? sau de unde precizia?

| Intruder19 a răspuns:

Se spune ca daca te joci cu puța in țărână iti creste mare.

| Violleta2022 a răspuns:

Da, ai un penis foarte mic intr-adevar.
Daca unul de 15 cm este mediu si unul de 20 este mari, cum crezi tu ca este unul sub 10cm ca al tau?

| Mynameiz a răspuns:

Nu prea mic, mai asteapta pana 14-15 ani si atunci vezi diferenta

| Amalia12345678 a răspuns:

La varsta asta de ce ti-ar pasa de ce marime iti are jucarioara?

| Star2 a răspuns:

Este ok cam toti de varsta ta il au asa, mai asteapta 2-3 ani si vei vedea diferenta, penisul nu se poate mari el va creste in timp.
Multa sanatate.

| DutuAI2004 a răspuns:

Lasa ca e bine laughing) wtf sigur ai aparea la Zappy daca ar mai face intrebari de pe TPU laughing)