| Gheo1212 a întrebat:

Am penisul prea mare pentru vârsta mea, este normal?

5 răspunsuri:
| maradi3 a răspuns:

Asa ma laudam si eu intr-un timp fetelor! Pana m-au dezbracat! happy

| Violleta2022 a răspuns:

Ce importanta are cat este de mare sau mic, ce te pregatesti sa-l bagi in pamant sa rasara ceva?
Indiferent cum il ai, tot nu are importanta, ca nu-l poti modifica nici daca ai vrea.

| corbulalbrosu a răspuns:

Dimensiunea fiecaruia dintre organelor existente in interiorul sau pe exteriorul corpului uman are o marime prestabilita din momentul conceptiei fiind in conformitate cu informatia genetica inscrisa in cromozomii care intra in alcatuirea ADN-ului propriu fiecarui individ. In concluzie poti fi sigur ca penisul tau are dimensiunea nici mai mare nici mai mica ci exact cea stabilita genetic.Multa sanatate!

| Andreisorescu a răspuns:

Nu depinde numai de varsta asta i se intampla si fratelui tau e absolut normal

| Athenaaa a răspuns:

Este normal ar trebui sa fi fericit ca poți sa le o tragi bine fetelor