| kEn0x a întrebat:

Salut am 12 ani. si sunt cu o fata de 1 luna am pwpato pe obraz. o imbratisez. vb. chestii, dar cativa colegi din clasa au avut parte de primul sarut si ma gandesc daca si ea ar astepta asta de la mine. dar eu n-am mai facut-o nici odata si nu stiu cum sa procedez. adica mi-e frica sa nu gresesc ceva. si daca tot asa. daca doar as pwpao mai scurt pe buze s-ar putea numi sarut. ca stiu ca nu se face french din prima. mersi astept raspunsuri happy

Răspuns Câştigător
| Piticoottt23 a răspuns:

Deunde stii tu ca nu se poate face french din prima raised eyebrows? Se poate face cum vrei tu. si pupatu ` ala pe buze nu se numeste sarutatlaughing gandeste`te si tu logic. Ca si cum ai avea o sora si ai indragi`o ft mult si na ai pupao si tu straight face inseamna ca o torturezi ce naiba?raised eyebrows La 12 ani. daca esti cu ea de 1 luna cum zici tu nu inseamna ca esti cu ea daca doar v.ati pupat pe obraz. sa fii cu o fata/baiat inseamna sa faci french happy. Pai sarutul vine de la sine. nu exista reguli happy. Iar frenchu` este putin mai special. Se baga limba in gura laughing ma rog mai complicat oricum nici ala nu e greu happy Oricum NU EXISTA REGULI :*. Sper ca te.am ajutat happy. Funda happy?

6 răspunsuri:
| gigiro a răspuns:

Spune-i doar asa: " As dori din tot sufletul sa ne sarutam, dar nu stiu cum se face. Tu iti doresti? Vrei sa incercam? Poate ma ajuti sau inveti " Desi.la varsta voastra.e cam devreme.

| agentulagent a răspuns:

Tu mergi si sarut-o fara grija ca nu ai ce gresi. te asigur

| Prankster6 a răspuns:

Iubitul meu! stiu ca iti e greu deci-:
- cand esti cu ea doar cu ea, o iei in brate iti gasesti ca sa zicem o pozitie comoda
-inchizi ochii o mangai te apropii de ea din ce in ce mai mult
-ai grija sa iti umezesti buzele, nici pline de "bale" nici uscate (potrivit)
-apoi te joci cu buzele ei, o mai musti, o mai pupi pe obraz etc etc
-e ca si at cand ai o guma ce o ţii în mană si te joci cu ea.
-stiu că e cam greu si poate eşti nerăbdator dar e ca o joacă de copil, totul vine de la sine

| OlGuTsIkA_3343 a răspuns:

Cel mai important e sa fii singur pe tine ca sa para ca stii ce faci!

| sdasfgasgaads a răspuns:

Copile invata sa scrii si apoi mai discutam

| chupachups1234 a răspuns:

Ai "pwpato"? Pe bune? raised eyebrows kjdchvfkavgf(prea multe majuscule)