| KoBrAVaSaluta a întrebat:

Sal TPU:D! Am si eu o problema in continuare... asa cum am zis in cealalta intrebare de genu eu plac pe o fata dar ea place pe un alt care nici macar nu prea o baga in seama, eu mereu rad cu ea, ma inteleg super cu ea, nu ma jignit nici macar in gluma, ma rog problema este ca eu in ore si pauze o vad ca se mai uita la mine, apoi cand ma uit isi muta capul incet in alta directie.lasand la o parte asta am si eu niste intrebari: am intrebat-o odata daca vrea sa stea cu mine in banca o ora dar nu a acceptat in timp ce cu alt coleg(nu cel care il place) a acceptat. oare e timida? In ora de sport stau mai mult pe langa ea jucand voley si odata a adus vorba colega si a intrebat-o pe ea: iti place X(un coleg din clasa)? ea:nuuu din nou: iti place de Y(adica y=eu)? ea: nu din nou: iti place de Z(ala pe care a zis ca-l place)? ea: daa ma rog chiar daca zie ca nu ma place, eu cred ca totusi simte ceva pentru mine pentru ca odata am vrut sa o fac geloasa chinuind toata pauza o colega(adica o gadilam=)) ) un prieten care stia ca o plac mi-a zis : bai ai grija ca se uita ea( pe cine plac) apoi cand am plecat acasa, ca o luam pe acelasi drum dar in impreuna cu mai multi, a adus vorba de fata aceea vorbind despre un coleg zicand pe cine place colegu: 1 era numai stiu cine; si 2 era fata cu care am facut-o geloasa, cred ca aici a vrut sa-mi atraga atentia adica intr-un fel sa ma intreba daca o plac pe fata aia pe ocolite.Eu cred ca totusi ma place, macar un pic voi? Ehh ma rog acum ca vine ziua femeii in 8 martie m-am gandit sa o chem cumva pe gol sa-i dau un cadou si un trandafir apoi s-o iau in brate apoi sa incerc sa o sarut, si tot ma gandesc : oare sa incerc pe obraz? sau sa incerc pe buze?(dar daca incerc pe buze mi-e frica sa nu ma respinga... ) cadoul fiind asta: http://img7.imageshack.us/i/fotografie0663.jpg/ ma suzati ca am postat de 2 ori da nu am avut raspunsuri

Răspuns Câştigător
| GabitzaQlove a răspuns:

Eu cred ca fata aia te iub, dar e timida sh vrea sa te fac sa o plc sh mai mopoolt facandu-te pe tine gelos cu ala... adica orice fata daca un baiat nu o plc nici ei nu o sa-i mai placawinking eu zic sa incerrci mai intai pe obraz ca sa nu creada ca esti disperat dupa ea, sh ai face bine sa lasi celelalte colege in pace sa nu se supy

2 răspunsuri:
| KoBrAVaSaluta explică:

Cabig grin mersi f multtongue atunci am vrut sa vad cum reactioneaza...

| Minii a răspuns:

Si eu tec prin asa ceva
nu stiu ca sa fac il iubesc dar el ma considera o prietene indepartata...intr-un fel si m-am decis sa-l resping sa vada ca nu-mi pasa atunci el o sa vina la mine vazand ca nu mai ma dau la el dar si o fata apropiata il mai place si el o place pe ea si eu nu stiu ca sa fac :* te besc...