| DeeepEyesClau a întrebat:

Imi place de un baiat, suntem prieteni de ceva vreme, dar nu stiu sigur daca ma place si el. As vrea ca atunci cand o sa-l imbratisez sa-l sarut, dar nu stiu exact unde. Adica nu vreau sa-l sarut pe buze, ca se sperie, dar unde credeti ca ar fi mai bine, pe obraz/gat/etc? L-am mai sarutat o data pe obraz...ma rog, mai mult pe maxilar, ca el e mai inalt decat mine

3 răspunsuri:
| LaLaLaLoveAlex a răspuns:

Fa-ti curaj! Priveste-l in ochi, spoi saruta-l pe buze! Nu risti, nu castigi! Nu are de ce sa se sperie, ci din contra il vei pune pe ganduri in asa fel incat noaptea nu va avea somn! Bafta

| AnemonaP a răspuns:

Cv de genu :te duci la urechea lui si-l saruti pe obraz si pleci misterioasa happy

| ancaaaaa a răspuns:

Pe gura normalbatting eyelashes