| lupoaica a întrebat:

Salut, am 12 ani si sunt in clasa a 5-a si cunosc foarte bine un baiat din a 12-a care nu ma conoaste. Imi place mult de acest baiat dar nu stiu daca are prietena, el imi stie doar numele si clasa, dar stie tot liceul in general. Cred ca daca o sa ii zic ca imi place de el o sa zica ca sunt nebona sau ca e o prostie? Ce sa fac?

11 răspunsuri:
| IloveME a răspuns:

Mai bine asteapta sa mai treaca anii! iti spun sincer! el ar trebui sa aiba in jur de 19 ani,nu s-ar uita la tine,o mucoasa(scuze vb in general)! c sa faca cu tine? sa te puna de bibelou in vitrina si sa te insele la toate coltzurile?
poate in viitor cand vei fi si u mai coapta, da, dar acum iti sp sincer ca nu ai nici o sansa cu el!
pune manuta p carte ca va fi mai bine!

| BomBonika_9617 a răspuns:

Dlagutsa gasesteti unu pe masura tawinking e mult prea mare pentru uh! dc nu incerci sa geseti pe unu din a 6-a, a7-a a 8-a? maxim a-9-a... eu primul pr l-am avut la inceputul cls a 8-a iar el era pe a 9-a! inteleg ca is multe tentatiii. aia mai mari is mai mumosi :devil) aia mai mici is mai mwkosirolling on the floor team tzucat :*

| rony a răspuns:

E totusi prea mare pentru tine, dar poti sa-i spui ca-ti place de el si atat.

| TabooR a răspuns:

Pai nu vreau sa fiu rautacios
dar ar trebui sa mai astepti un timp

| MadnessCaffe a răspuns:

Ai ramas repetenta cumva? Eu la varsta ta eram a 6-a.

Cum poti sa cunosti un om fara a intra in vorba cu el? Ca sa cunosti un om iti trebuie mult timp.Nu te cunoaste dar iti stie numele si clasa, cum vine asta?

1. Are 17-18 ani deci cu siguranta nu ai sanse nici daca e singur.
2. Gasesteti un baiat de varsta ta nu te mai uita dupa aia mari care sa te dezvirgineze (mai spun ca de ce sunt violuri, uite cum si-o cauta)
3. Daca ii spui ca iti place de el nu te va lua in seama si da va crede ca esti nebuna ca e diferenta de 5-6 ani intre voi.Adica totusi... nu esti nici macar la liceu.

Iti recomand sa nu mai visezi cu ochii deschisi trezeste-te la realitate, nu se va uita la tine ai doar 12 ani debea ai intrat in pubertate.

| lupoaica explică:

Wow logica la maximum, in primul partea cu carticica e mai, mult sau mai putin naspa, sunt cea mai buna din LICEU la partea asta, 2 e mai mult de cat de treaba e mult prea de treaba, 3 nu ca ma laud sau supra apreciez dar sunt la inteligenta egala cu cei de a 10-a am avut IQ test in scoala si de aratat arat de14, iar din scoala ma plac baieti din 7-9 si sa mai legat si unu din a 11 da n-are importanta, pe asta il stiu cum e vbeste foarte frumos si cel putin nu cred ca ar insela! Si nu am cum sa-i spun ca imi place de el e mult prea straniu, chiar daca el probabil banuieste macar se saluta pe coridor!

| lupoaica explică:

Si a da are de curand 18

| lupoaica explică:

Cum vine asta? pai am implinit la sfirsit de noiembrie 12 ani iar iel cam in decembrie 18 e sef de senat al scolii iar eu reprezint scoala la senat iata cum stie clasa si numele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hei! ai 12 ani.ai grija nu toti baieti sunt de treaba ar putea rade incearca mai bine sa-l uiti e cel mai bine esti ft mica pentru el.mai bine cauta unul de varsta ta apropiata si la urma urmei daca vrei sa ai o relatie trebuie sa fi pregatita daca nu ai mai avut relatii.inca mai ai vreme...

| elenabest98 a răspuns:

Pai imprieteneste cu el fiti prieteni o perioada daca vrea si el si dupa aceea spune-i depinde de el, desi nu cred ca va merge este o diferenta cam mare de ani intre tine si el big grinwinking

| Senzation_6909 a răspuns:

Mai joaca-te cu papusile si nu sta dupa nasul baietilor din clasa a 12a :]]