| anonim_4396 a întrebat:

Salut, am 13 ani in septembrie fac 14 ani.
Vreau sa va spun m-a masturbez uneori si scot un lichid alb posibil sperma sau nu stiu poate e lichid preejeculator ma rog.
Azi dimineata cand m-am trezit am observat pe lenjerie niste pete albe un lichid lipicios este vreo problema ce era acel lichid si de ce a aparut?

3 răspunsuri:
| Kiwibibilă a răspuns:

E normal, sunt "vise umede".

| Cumvreu a răspuns:

Este normal la vârsta ta începi sa te maturizezi dar lasă mai ușor cu l... când o sa crești vei ave probleme fa și tu măcar 2 pe saptamna

| NeverForge a răspuns:

Ai vise pornografice.