| 7Anonim7 a întrebat:

Am 12 băiat ma masturbez, cand ma masturbez la final iese un lichid alb lipicios. poate fi sperma?

10 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

La varsta ta cred ca este aracet. Fa-ti o prietena, e mai bine asa.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Da, este spermă. Este o secreție care conține celule sexuale masculine. Datorită unor asemenea celule ai venit și dta pe lume.
Astfel, treptat, să treci de la asta la căutarea unei prietene. Să te gândești că viața sexuală este pentru ca să fie perpetuată viața.

| mihai69 a răspuns:

Desigur. De ce ai crede că e altceva?!?

| Emilian65 a răspuns:

Ne este sperma. Este lichidul preejaculator. La tine, organele tale sexuale nu sunt capabile sa produca sperma.

| Andreeush a răspuns:

Da.

| Goete a răspuns:

Tu ce crezi, ca esti racit si sunt muci?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cat de albicios este? Ca pare a fi simptom de gonoree!

| debarasator63 a răspuns:

Da si incearca sa te cam opresti. Fa-ti o prietena.

| Subsemnatul123 a răspuns (pentru debarasator63):

Ce sa faca cu prietena la 12 ani? Nici macar nu-i dezvoltat complet. O prietena sigur n-o sa-l opreasca din a se masturba.

| Ispas_Edi_2000 a răspuns:

Da este