| Cfd_David_1990 a întrebat:

Am 13 ani si cred ca ma place o fata. De obicei radem impreuna si cand se uita la mine se uita cu alti ochi fata de ceilalti ( mai fruomosi). Vrea sa se apropie de mine sa ma atinga. Chestia e ca si eu o plac foarte mult si imi e teama de refuz.
Inca nu am iesit vreodata cu ea in oras. Ce ziceti ma place? Unde sa ies cu ea? Sa ii zic ca o plac? Unde sa ii zic ca o plac?

5 răspunsuri:
| GdX a răspuns:

Te place frate. Fii barbat, invita fata la un suc in oras si dupa ce beti sucul si plecati sa va plimbati ii spui ce simti. Nu ii spui in timp ce stai la masa pentru a nu face vreo faza urata daca te refuza si sa nu te faci de ras, asa daca ii spui frumos pe banca in parc si daca te refuza, pleca si gata. Dar mai mult ca sigur te place. Fetelor le plac prajiturile, mergeti la o prajitura. Bafta. Astept raspuns.

| Violleta2022 a răspuns:

Eu spun sa-ti iei inima in dinti si sa-i spui ca vrei sa fie prietena ta, in final nu pierzi nimic, dimpotriva, poate raspunsul ei va fi pozitiv si vei castiga.
Invit-o la plimbare intr-un parc ori mall ori la o prajitura si vezi ce spune!

| Emilian65 a răspuns:

Invit-o in oras, ofera-i un trandafir rosu si spune-i clar si raspicat ca o iubesti.

| 1234BLAZER1234 a răspuns:

Dă-i mesaj pe Facebook (dacă are) și spune-i ce simți, sau cel mai bine, poți să-i spui în față.

| sefulos123 a răspuns:

Salut,pai pentru inceput poti vorbi cu ea pe pe o retea de socializare, cum ar fi : Facebook, whatsApp, etc.
Gasesti un subiect aflii ce Ii place si incerci cand crezi ca este momentu ca poti actiona, Sigurat v-a accepta stai calm trebuie sa fii calm si relaxat sa nu fii super disperat happy