| simonasds a întrebat:

Am 13 ani si imi plce de un baiat el e mai mare cu un an ca mine. El a aflat de la o fosta colega ca imi olace de el. Era pe sfarsitul clasei a6a.la inceputul claseu a 7a a fost cum a fost dar dupa vreo cateva zile in timpul orelor imi zambestesi sta efectiv si se uita la mine iar in pauze stau cu el si niste colegi.
Ps:eu sunt mai timida dar vreau sa corbesc cu el sa vad daca ma place.
Cum pot face?

Răspuns Câştigător
| Emilian65 a răspuns:

Apropie-te mai mult de el si ai sa vezi ca si el va reactiona altfel.

1 răspuns:
| Karlla888 a răspuns:

Pune mina pe o carte mai bine!