| anonim_4396 a întrebat:

Am 13 ani si nu am avut niciodata un prieten si ma intreb cum e sa saruti? Si m-am cam indragostit de un baiat, eu sunt foarte timida si rusinoasa, cum sa procedez ca sa ma apropii mai mult de el?

Răspuns Câştigător
| fetitzabunasinebuna a răspuns:

Buna. Daca esti rusinoasa e un pic de munca. Baietilor nu prea le plac fetele timide. Ma rog, mai sunt si exceptii, arata`i " baiatului tau " ca esti perfecta pentru el. Aruncai cateva priviri. Zambeste`i. Da sunt lucruri marunte.Dar au un maree efect asupra baietilor. Si sa stii, sarutul e un lucru magic si placut. O sa ai parte si de asta. Bafta si sa ne spui cum ti-a mers. P.S. Nu lua in seama sfaturile rele ale unorra. sunt invidiosi ca ai pe cineva de care iti place.happy

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Asteptand sa implinesti 18 ani mai inveti chestii de la viata si atunci te dai la baieti.

| εʟʟα1Зcσσʟ a răspuns:

Buna! Esti putin cam mica dar mergewinking. Apropiete de el. Trebuie sa fii perfecta in fata lui. Atragel. Vezi ce lucruri ii plac. Uite si eu am tot 13 ani si nu am prieten. Deci este ceva normal. Nu trebuie sa fii timida. Nu rezolvi nimic. Succes

| amy613 a răspuns:

Fii doar tu însăți în preajma lui, și comportă-te cum o faci și cu restul kiss..ptr că de obicei se întâmplă să te pierzi, mai ales la vârsta ta happy. Iar să săruți este un lucru frumos, nu-ți fă griji o să vină de la sine, și vei știi cum să procedezi.

| FcDb a răspuns:

Mai astepata pe la 16-17 aniwinking