| AlinaPristavu19 a întrebat:

Cum sa fac sa ma apropii mai mult de un baiat de care m-am indragostit dar cu care nu am vorbit niciodata?

3 răspunsuri:
| SabUlala a răspuns:

Sweety, nu exista dragoste daca nu ai vorbit cu el sau daca nu il cunosti. Dragostea e cand aflii ca acel baiat are aceleasi gusturi. La tine, sunt mai mult ca igura ca e doar o atractie. Daca e o atractie mai intensa, inseamna ca o confunzi cu dragostea. Oricum, inepe sa vorbesti cu el si incearca sa-l cunosti mai bine pentru a afla daca e pe placul tau cu adevarat. Nu judeca un om dupa cum arata.
Bafta. big grin

| AlinaPristavu19 explică (pentru SabUlala):

Ei bine, sunt constienta de faptul ca nu exista dragoste fara comunicare, dar stiu cate ceva despre el, il cunosc oarecum.

| SkyscraperAM a răspuns:

Hei!
Daca zici ca nu ai vorbit niciodata cu el, inseamna ca ar cam trebui sa incepi sa o faci, atata timp cat zici ca il placi.
Baga-te si tu in seama, invita-l undeva thinking Pur si simplu ai incredere in tine, si totul va fi ok.
Ai zis ca vrei sa te apropii de el. Atunci de ce nu o faci? big grin
Baftaa! >big grin