| BiibiiBaaa a întrebat:

Off.ce sa ma fac eu cu baietii astia crying. V-am spus ca plac un baiat si.nu stiu cum sa ma apropii mai mult de el. :-s. eu, el si mai multi iesim afara si eu sunt timida si nu prea ma baga in seama nimeni :-s..cum sa fac sa ma bage el in seama? ca sunt prea rusinoasa crying. pe fb nu imi mai tace gura si f2f sunt muta.crying

Fundita va rog ajutati-ma crying!

Răspuns Câştigător
| Fayree a răspuns:

~ Mai bine da-l incolo blushing. Distreaza-te! mai ai timp :*. Fundita? puppy dog eyes.

7 răspunsuri:
| florindan a răspuns:

Pai a-ti curaj si vorbeste cu el, ca nu are de unde stii ca il iubesti, sau da-i de inteles ca il placi.

| florindan a răspuns (pentru florindan):

Fa-ti,scuze

| BiibiiBaaa explică (pentru florindan):

I-am spus ca il plac :-s

| florindan a răspuns (pentru BiibiiBaaa):

Si?

| BiibiiBaaa explică (pentru florindan):

Si a zis ca dc mi-a fost greu sa ii zic

| florindan a răspuns (pentru BiibiiBaaa):

Pai spune-i ca esti timida si de aia nu i-ai spus mai usor.