| babydontmy a întrebat:

Salut am 14 ani iar prietena mea are 13 anihappy Suntem de 4sapta. impreuna si vine Craciunul ce cadou as putea sa-i iau thinking
Fara chestii stupide..va roghappy

10 răspunsuri:
| William a răspuns:

O jucarie de plus.

| mrjohanys a răspuns:

Cumparai sutienu marime HD de la high definition

| Danut_Popa_1961 a răspuns:

O caciuluta cu fular si o floare.

| Different69 a răspuns:

O ciocolata Milka

| DV a răspuns:

Depinde de caracterul ei:
Daca e o fata sensibila ii poti da un buchet de trendafiri rosi,un inel,,o cutie de bomboane gen Ferrero Roche.

Daca e o fata care tine mult la imbracaminte ii poti da o rochie care stii ca o doreste,o esarfa, niste pantofi

Daca e foarte aranjata ii poti da un parfum, un gel de dus, un sampon, o crema

| mrjohanys a răspuns (pentru DV):

El are 14 ani de unde bani de INEL? presupun ca de aur ai vrut sa spui

| DV a răspuns (pentru mrjohanys):

Da,da

| serban1234 a răspuns:

-I-ai un buchet de flori
-o cutie de bonboane
-sau niste cercei

| babydontmy explică:

M-am gandit la niste flori dar daca se duce cu ele acasa ce-i zice lu maicasa?laughing) Hei mami mi-a dat prietenul meu flori.

| babydontmy explică:

William are 14 ani aproape totusi.big grin m-am gandit la un lantisor.