| FTLStyle a întrebat:

vine Crăciunul si as dori sa achiziționez un cadou pentru prietena mea, o ideea va rog?

Răspuns Câştigător
| zilog a răspuns:

100 Kg vinete
24 Kg pulpe
100 Kg ardei pentru copt
un sac din ala mare de 50 Kg ariel
pempărsi
plătesti tu curentul si intreținerea ei + internetul să vezi ce se bucura
si sunt cadouri la care nu se astepta
si ii mai duci si 1 singur trandafir ne invelit in nimic + un mic tortulet de 4 portii atât nu mai mare

astea sunt cadouri pe care si-le doresc femeile cu adevarat
adica venish si lenor
Daca te simti in bani poti sa ii faci cadou și o școlă de soferi pentru categoria B
si ii spui că i-ai cumpărat o mașină dar o să-o dai doar după ce are carnet
si până atunci nu ii spui nimic despre ea si ii dai o cheie de masina BMW care vorbesti cu un mecanic sa o facă să meagă la un TICO pentru că la început e bun un tico ca nu consuma mult piese se mai gasesc pe toate drumurile si costa maxim 500 euro
asata daca vrei sa faci caterinca maxima.
dar nu ii arati masina până când nu termina scoala de soferi
dacă vrea să îi arați din mâna ta contractul de vânzare cumpărare atât nimic mai mult. si nu ii arati ca scrie tico ci ii arati ca ai un contract de achizitie aututurism si ii fluturi asigurarea si talonul dar nu i-le dai
de preferat pe whatsapp ca sa nu sara pe tine sa ti-le ia cu forta.
si pana la urma tu nu i-ai spus ca i-ai cumparat un BMW ci o mașină așa ca e o masina si TICO

| FTLStyle explică (pentru zilog):

Ba, ii prea tare raspunsul astalaughing

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Cati ani are prietena ta si cat de mare este bugetul?

| FTLStyle explică (pentru Violleta2022):

18 ani, pana in 500

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Frate trebuie sa ii dai ceea ce nici ea nu stie ca vrea. Noi oamenii avem chestia asta. avem unele lucruri pe care no le dorim ca si le doresc toti(alea basic parfumuri, haine, chiloti) si mai sunt dorintele ascunse, pe care nici noi nu le stim, dar cand primim avem un moment de Evrika! DE ASTA AVEAM NEVOIE. Aceste dorinte sunt mai mult spre partea utilului.

Un cuțit care taie bine de tot e comoara la casa omului, la fel si o tigaie non-stick, un fund de lemn, un robot de mixat performant, condimente piper brazilian, boia iute, turmenik, amestec de găina de la Magi.
Si mai sunt ingredientele de BAZĂ mascarpone cafea scortisoara PĂTLĂGELE cat mai multe(adica tomate) Dovleac seminte de dovleac, făina integrala, multa drojdie/praf de copt, FRUCTE DE PADURE sirop de arțar lapte 1.5% sau lapte de la țărani branza telemea neaparat.

Apoi mai sunt lucruri precum caiete pixuri foi, ai zice ca sunt inutule dar crede-ma nimeni nu vrea sa si le cumpere singur si daca i le iei tu o scapi de o grija tot anul. Neaparat STINGATOR DE INCENDIU in caz de orice trebuie avut in debara. Capcane pentru acarieni, pamatuf, mop, galeata, cat mai multe produse de curatat veceul. Neaparat sapun lichid dove 2-3 bucati si o perie de par cu cat mai multi peri si i-ai prosoape ca sa nu mai foloseasca phoen-ul ca ii strica parul.

Si poate vrea si o pisica.

| Petre_Ilinca_1998 a răspuns:

Mie mi-ar placea sa primesc un astfel de set, cred ca si ei o sa-i placa. https://bit.ly/34eVGFg