| Eastwood a întrebat:

se apropie cat de curand Craciunul. sunt impreuna cu prietena mea de 1 an si o luna, ce cadou i-as putea oferi de Craciun? Am nevoie de mai multe sfaturi. FUNDA! Multumesc!

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In acea peroada cele mai frumoase cadouri sunt turtele dulci in forma de inimioara daruite sub vasc pe langa declaratii sau de ce nu. poezii de dragoste

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Patine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughing Inteleg ca unii daca ii pui sa se uite afara si sa zica ce ora e gresesc, dar tu ce scuza ai?rolling on the floor

| Clauvdgg a răspuns:

Mai e destul pana la Craciun rolling on the floor ai timp sa te mai gandesti.

| justroro a răspuns:

Ai dreptate, Craciunul ne bate la usa laughing Mai sunt mai mult de 3 luni, ai timp sa afli ce isi dorestelaughing

| maxcalin a răspuns:

Mai e mult pana la craciun si nu mai tu stii care e cadoul potrivit.

| Ukkka a răspuns:

Prietena ta nu se cumpara cu cadouri. Sarut-o sub o crenguta de vâsc. Va fi cel mai frumos cadou big grin

| emy31 a răspuns:

Pai ..depinde daca este iubitoare de animale ii poti lua un catel foarte scump de ex: " bichon maltese"... funda