| eudoareu a întrebat:

Am 14 ani si cat de curand o sa invit o fata in oras. As dori sa stiu daca este OBLIGATORIU sa o sarut ca sa ma combin cu ea. adica: ca sa fiu combinat cu cineva trebuie sa o sarut? Asta e marea MEA INTREBARE.

va rog frumos!
Nu Raspundeti GEN: "Depinde ce simti tu" si alte tampeni din astea.

DA or BA
DA or NU

va rog frumos

Răspuns Câştigător
| ganjafarmer1911 a răspuns:

Da frate trebuie sa o saruti dar fii atent sa nu iti dea vreuna. fii atent la niste semne, daca rade la glumele tale chestii din astea. astepti sa vezi daca face ea primul pas daca nu faci u primul pas.

7 răspunsuri:
| fluturas a răspuns:

Nu ma laughing cum sa fie obligatoriu? laughing
din cate inteleg eu va fi prima intalnire
crezi ca o sa se lase sarutata de la prima intalnire?
fii serios. stai ca inca nici nu va cunoasteti bine, asteapta 2-3 intalniti apoi va tat sarutatiwinking deci nu ii obligatoriu
bine daca vrei o poti si saruta, dar nu e obligatoriu sa o saruti la prima intalnire ca sa te combini cu ea
acum normal ca o relatie implica si saruturi, saruturile o sa vina mai tarziu putinhappy

| SunnyMidnight a răspuns:

PAi daca o inviti si ai "ganduri cu ea" gen sa incepi o relatie cu ea nu este nicio problema

| StopTheWar a răspuns:

DA...sarutul e un lucru normal pentru 2 indragostiti.

| tyly a răspuns:

Nu are nimeni cum sa-ti dea clar un raspuns da ori ba pentru ca unele fete se lasa sarutate de la prima intalnire si asa considera ca incepe relatia...altele din contra sa nici nu auda de asa ceva la prima intalnire, pentru ele asa s-ar putea termina relatia care nici nu a inceput (daca pot sa zic asa) considerand ca esti un nesimtit. Concluzia este ca tu trebuie sa-ti dai seama ce fel de fata e ca sa stii cum sa actionezi. Bafta!

| andreeada a răspuns:

Pai daca esti la prima intalnire si vrei sa o saruti ai face bine sa te abti, eu una sun fata si daca ar incerca un baiat sa ma sarute de la prima intalnire as crede ca are ganduri "necurate"si poate l-as si pocni! mai bine las-o pe data viitoare! succes!

| fsdfdsfdsf a răspuns:

Daca vrei poti s. o lasi pe altadata. Dar ar putea intelege gresit fata, chestii gen " ISI BATE JOC DE MINE ".

| eudoareu explică:

Nu vreau sa stiu daca este un lucru normal!

vreau sa stiu daca este OBLIGATORIU sau pot sa las mai pe urma. Dar eu in acest timp sa "fiu combinat" cu ea.