| Catalyn13Barcelona a întrebat:

Am 13 ani. Si vreau sa ma combin cu o fata. Este prima data. Cam ce trebuie sa faci cand esti combinat cu o fata?confused. Va rog raspundeti la intrebare!

Răspuns Câştigător
| onnylife a răspuns:

Ei bine...nu trebuie stresata cu sarurturi daca ei nu ii place, si sa nu uiti ca de fiecare data cand va intalniti sa o saluti ca altfel ea o sa creada ca nu o iubesti. apoi cel mai important sa nu ai secrete fata de ea, caci va crede ca tu nu ai incredere in ea.Eu iti urez mult succes! FUNDAbig grin?

6 răspunsuri:
| SweetSecrets a răspuns:

Mai intai combina-te si dupa iti zicemwinking

| Catalyn13Barcelona explică (pentru SweetSecrets):

Sunt intr-o relatie sa zic asa pe intelesul lui Nu.

| Nu a răspuns:

Amesteci bine si nu pui multa sare.
"Combinatie" auzi la el rolling on the floor
Ba copilu, de cuvantu relatie ai auzit? Cocalari de mici.

| diana0983 a răspuns:

Sa-i faci pe plac?big grin Sa o inviti in oras etc laughing. big grin

| NewAssasin a răspuns:

Compinate pe la 18 ani

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pfuai! Succes!