| KidutzuLuvv a întrebat:

Buna TPU.
Imi place EL[un coleg nou de clasa] laughing
Imi place cum arata... cum vorbeste [vorbeste mai rar deoarece e rusinos]hee hee
El nu prea are prieteni decat vreo 2 prin clasa thinking
as vrea sa intru in vorba cu el dar mi`e cam jenastraight face deoarece el nici nu cred ca stie cum ma cheama...
de id`u lui am facut rost ieri[il avea pe o foaie si o colega l-a scris pe tabla impreuna cu celelalte id`uri ale noastre]
dar faza naspa e ca el nu prea intrra pe messstraight face
ma ajutati si pe mine cu un sfat ceva?
ce ar trebui sa fac?:-s
o colega de la alta clasa spune ca "ne potrivim" cu toate ca ea nu stie ca`l placlaughing
va multumesc :*
ps: sunt clasa 9a si laughing eu m`am acomodat cu colegii laughing dar ei nu prea cu mine:-s adica sunt foarte rusinosistraight face si eu sunt genu` ala de persoana care cand intra in clasa strig"neata" >:"laughing sau ii bag pe toti in seama... ii intrreb ce face. etcstraight face

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
1 răspuns:
| florin92 a răspuns:

Pfff e cel mai usor.apropiete de el. vorbeste. ajuta'l sau eu stiu.in orice caz apropiete fff mult de el.sa vada ca poate avea incredere in tine ...si sigur o sa ajunga sa te placa.pe urma poti sa inaintezi.hai bft :* (btw sunt curios de rezultate.da-mi un PM cu id daca vrei ) happy