| AlaJmek77 a întrebat:

Salut, am 15 ani,de curand am inceput sa vorbesc cu o fata pe facebook,nu o cunosteam dar pare foarte ok,zis si facut,i-am trimis mesaj,am vorbit putin si am picat de comun acord sa ne vedem peste putin timp. Ulterior am vorbit si a zis da,doar ca nu poate zilele astea,iar eu am inteles.
Acum urmeaza sa-i scriu din nou si nu mai stiu ce sa-i spun, nu stiu cum sa reintru in vorba cu ea..imi doresc sa ne vedem dar nici nu vreau s-o stresez.
Stie cineva ce as putea sa-i scriu ca sa nu para ca sunt obsedat sau mai stiu eu ce?

2 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Scrie-i simplu: „auzi [Xuleasco] eu nu mai insist; dacă vreodată vrei să mă vezi, știi unde să mă anunți. Până atunci, adio!"

| Emilian65 a răspuns:

In primul rand scrie-i si ureaza-i "Paste fericit!" si apoi spune-i oful care te macina.