| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU

Am o problema.

Iubesc un Barbat si el pe mine dar nu am mai vorbit cu el de 2 Luni! Ma sters de pe Facebook.
El are Familie, Nevasta si doi Copii.
De ziua lui i-am trimis un Mesaj. I-am scris sa iesim la un Hotel. Am platit o Camera si el a ras si a spus ce Camera?! Si ma sters si n-am mai vorbit cu el. Il iubesc mult si el pe mine. Si nu stiu cum sa comunic cu el ce sa ii zic sunt timida.
Faza cu Camera la Hotel era o gluma am vrut sa vad cum reactioneaza si ce va raspunde. Se pare ca s-a speriat si a inteles altceva. El nu este intr-o relatie buna cu Sotia va divorta in curand si Sotia lui ia copii si se muta in Albania inapoi.
Ce sa ii scriu cum sa vorbesc cu el? Am numarul lui de Telefon dar nu am curaj sa il sun.

18 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Să presupunem că ajungeți să fiți împreună.
Ți-ai pus vreodată întrebarea cum te vei simți când va găsi altă fătucă după care o să scoată limba?
Mai bine uită-l.

| sofisis a răspuns:

Cred ca iubirea lui pentru tine e doar in capul tau...sincer iti spun. Ti-a "spus" cat de clar se poate ca nu e loc de tine. Lasa omul in pace ca e insurat si are copii. Si nici nu e interesat de tine.

| Shophia18 a răspuns (pentru sofisis):

Pai si inainte ce a fost? Mai am o postare cu 20 de raspunsuri.
Daca era sa iubesc doar eu nu postam nimic.

| sofisis a răspuns (pentru Shophia18):

Au fost niste priviri si ideea ca el iti "copiaza" gesturile. Lucrul asta se intampla involuntar, sa stii. Plus de asta, poate avea o simpatie sau ceva. Dar de iubit, nu te iubeste. Cred ca l-a amuzat tare faza cu camera de hotel laughing) E insurat, lasa omul in pace. Serios. Daca te iubea, stiai cu siguranta.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mi se pare că ești o fata puțin cam credula și prostuță.
Tu știi sigur că vrea să divorțeze? Sincer mi se par minciunile unui om care vreau sa mai aibă o aventura.
Și dacă te-a șters e mult prea clar că omul ăla nu mai vrea sa aibă treabă cu tine...mai bine renunțã. Hello! Trezirea! Nu fi o fata ieftină.

| Ara997 a răspuns:

Tu ai o problema ca te-a sters de pe Facebook, da familia lui n-are o problema cu tine ca incerci sa o destrami?! - sa nu-mi vi cu texte ca nu se intelege cu nevasta, ca din caua unora ca tine nu se intelege -jivina ce esti
esti o panarama - imi asum critici si tot. o stricatoare de case.
vai, tu iubesti. tu te iubesti pe tine si fundul tau. ATAT.
am 1000 de postari si nu am jignit pana astazi pe nimeni dar azi mi-ai pus capac cu indolenta si egoismul tau.a, si cu incultura.

| sweetangels a răspuns:

Uita-l. Te-ai indragostit de persoana gresita. E labil psihic!

| Ara997 a răspuns (pentru sweetangels):

Ca ea e intzeleapta pamantului...

| OMFGConrad a răspuns:

"Iubesc un Barbat si el pe mine" - nu te mai minți

Răspuns utilizator avertizat
| FlappyXXX a răspuns:

Păi dacă divorțează și rămâne singur și e sursă sigură și vrei să nu ți-o ia alta înainte ar fi bine să prinzi curaj.
Îl ai? Nu! Îl vrei? Da!
Atunci fa-ti curaj si spune-i ce simti. dacă si el simte la fel si vrea ceva serios, va accepta, daca nu te va refuza.
Nu ai nimic de pierdut, nu?
Gandeste pozitiv. Mai sunt o multime de baieti, sau ma rog barbati ce doresti tu pe lumea asta singuri.winking
Cum ai trait pana acum fara el, pana l-ai cunoscut asa poti trai si in continuare fara probleme, sortitul sigur va ajunge.
Iar daca va accepta totusi dar doar pentru ca ar vrea ''ceva'' de la tine si te va vraji la inceput, nu fi fraiera, nu iti vinde demnitatea. Daca te va iubi sigur nu iti va cere asta si va lasa lucrurile sa decurga cum trebuie.
Deci, capul sus, fata mea. Păstrează-ți demnitatea.
Nu uita, ești o femeie și femeile in general sunt mai puternice decat majoritatea barbatilor. Ele trec mai usor peste orice, de cele mai multe ori pot infrunta greutati pe care un barbat nu le-ar putea infrunta nici pana la jumate.
Esti femeie, deci esti o invingătoare!

| Shophia18 a răspuns (pentru FlappyXXX):

Mai am o postare cu 18 comentarii am scris mai multe acolo. O intrebare cu 18 come tarii poate imi dai si acolo un raspuns. Ms

| FlappyXXX a răspuns (pentru Shophia18):

Ok, o să mă uit imediat. happy

| Shophia18 a răspuns:

Ce vocabular infect ai ca si tine.
Stii tu situatia ca ma judeci?!
Daca vrei iti dau adresa sa o cunosti Face to face sa dai cu parerea idiotule! Nu sunt copii lui e cu alt barbat facuti si el doar ii crestea si nu raman impreuna am vorbit cu mama baiatului si de acolo stiu multe avem contact cu familia baiatului dar el nu vorbeste cu mine ai nu stiu de ce.
O sa aflu il las in pace sa vad daca o sa ma caute.
Ea pleaca in Albania inapoi cu copii! Nu eu am bagat divortul intre ei.
Eu il astept sa fie liber. Si pe urma o sa vorbesc cu el. Eu nu am injurat pe nimeni sa iti fie rusine! Jegosule/jegoaso!

| Prumarius a răspuns:

Spune-i si tu ca ai vrea o relatie seriosa.