| Anonimul998 a întrebat:

Am 15 ani și am o prietenă bună de care sunt îndrăgostit,suntem prieteni foarte buni,am început să stăm împreună zilnic și mai mereu îmi dă semne cum că m-ar plăcea și că ar vrea să fim împreună. Probabil nu voi fi înțeles,nu e prima dată când sunt îndrăgostit,simt ceva mult mai special pentru. ea decât pentru. celelalte de care am fost îndrăgostit.Ea are probleme în familie, iar eu i-am fost mereu alături, iar de acolo a început toată povestea laughing.
Problema e că ea e cu un băiat cu 5 ani mai mare,dar nu prea cred că această relație a lor o să țină prea mult, deoarece el îi interzice multe lucruri și are niște reguli stricte pentru. ea.
Deci întrebarea mea e următoarea, credeți că după despărțirea lor ar trebui să o întreb dacă ar vrea să fim împreună sau să aștept să îmi dea mai multe semne? Mulțumesc anticipat! Ofer funda pentru. cel mai bun răspuns! Pace

Răspuns Câştigător
| SkyPilot a răspuns:

Strange relatia cu ea de acum, dar fara sa ii spui ceva. Las-o 2 saptamani dupa ce se desparte de celalalt, apoi nu ii spui nimic, dar incepi sa ii oferi cate un trandafir rosu, sa ii faci complimente, sa o inviti, sa o distrezi.

| Anonimul998 explică (pentru SkyPilot):

Asta fac acum, dar totuși parcă nu funcționează laughing

| SkyPilot a răspuns (pentru Anonimul998):

Cat e cu ala nu are ce sa functioneze. Se simte prost sa iti ofere tie ce considera ea ca e prea mult.

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Mai asteapta, apoi o poti intreba.