| anonim_4396 a întrebat:

Am 15 ani, nu am o prietena / iubita dar pun aceasta intrebare doar ca sa stiu pe viitor...

Inainte de erectie, penisul meu masoara 5 cm. in lungime si 2 cm in diametru iar dupa erectie, penisul meu masoara 15 cm. in lungime si 4 cm. in diametru.

Intrebarea mea este... sunt aceste masuri indeajuns incat sa o satisfac pe viitoarea mea prietena / iubita (dupa varsta de 18 ani, bineinteles laughing? Si de asemenea... este buna marimea aceasta pentru varsta mea?

Astept raspunsuri cat se poate de serioase...

8 răspunsuri:
| Alexandru a răspuns:

Voi n-aveti ce face, fratilor! Nu stii peste ce-o sa dai, deci, implicit, nu are sens sa te "framanti" atat. Lasa intai sa vina iubita, sa vina apoi mareata dragoste si mai discutati. Asta daca vreti dragoste si iubire. Daca vreti cotarleala, ei bine, cadeti amandoi de acord, ce naiba?! Cat despre raportul dimensiune/varsta, consulta si tu un penisolog. Nu stiu dom'le, nu ma bag la d-astea.

| neutrino a răspuns:

Eu am trecut de varsta ta si niciodata nu mi-am masurat penisul si nu am simtit aceasta nevoie, asa ca nu am datele necesare pentru a putea sa ma intrec cu tine. Totusi, pentru viitor, este bine sa te hotarasti la ce vrei sa-l folosesti, si apoi sa te intrebi daca este sau nu, bun la ceva.

| trolololo a răspuns:

Poti sa il ai si de 1 metru, daca nu stii sa il folosesti, degeaba. big grin

| NnDWtf a răspuns:

E bine, stai calm.

| Pitagora a răspuns:

La 18 ani nu depinde 100% de marime depinde si de felul in care stii s o folosesti si pana la 18 mai creste nu-ti fa griji

| h4mh4m a răspuns:

E bine nu ai problem, doar fi atent si nu o mai da la laba de 3-4 ori pe zi ca afecteaza pe plan psyhic, cand o sa vezi dodoasca o sa iti fie ciudat sau vei avea problem cu sculato deoarece esti obisnuit sa o ciocanesti in varf.

| NuConteazăCineEste a răspuns:

Şi ce te fu.e pe tine grija asta la 15 ani?