| anonim_4396 a întrebat:

Peste o luna fac 16 ani, iar penisul meu in erectie masoara 10-11 cm.Sunt dezamagit de aceasta marime, ce as putea face? Imi e teama ca nu voi putea face sex cu nicio fata(sa o satisfac)...
Raspunsuri serioase!

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Asta e. Multumeste-te cu ce ai. Va mai creste, oricum.

| darrio2007 a răspuns:

Mi-ai vazut-o, de stii?

| corbulalbrosu a răspuns:

De un lucru poti fi absolut sigur si convins si anume ca vei reusi sa satisfaci orice femeie a carui vagin are o dimensiune normala. Adancimea medie a vaginului oricarei femei adulte este de circa 10-11 cm. normala. Bineinteles ca nu vei reusi sa satisfaci anumite femei care fac parte dintr-un grup mai restrans, cel al "parasutelor".Si nu ar trebui sa uiti de faptul ca natura te-a dotat cu dege, buze si limba. In rest ....multa sanatate!

| Felys a răspuns:

Pana la 20 ani mai ai de crescut, de ce trebuie sa te ingrijorezi de acum pentru ceva care nu e finalizat

| anamariarot a răspuns:

Ce probleme iti faci si tu... Stiai ca vaginul femeii are 7-10 cm?

| blabla17 a răspuns:

Eu consider ca e destul de ok pentru varsta ta.