| zarius1234 a întrebat:

Salut,am 15 ani si îmi place de o fata tot de vârstă mea, ea stie ca o plac! La balul bobocilor am invitat. O la dans si in timp ce dansam am hotărât sa mergem afara sa ne plimbam. De plimbat ne am plimbat de pe la 22:30 pana la 23:30 dar nu i am zis nimic dar am vorbit ca si colegi, nimic special! Sa ii dau mesaj despre chestia ca o plac sau ce sa ii zic?

Răspuns Câştigător
| Socke a răspuns:

Flirteaza cu ea. stii fa-i complimente, ajut-o, zambeste-i, bag-o in seama, poti sa o si imbratisezi. daca si ea are o reactie pozitiva poti sa-i spui ca o placi.

4 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Daca iti place de ea, spune-i direct ca o placi si nu o mai fierbe in suc propriu.

| Andersann a răspuns:

Nu i dai mesaj sa i spui ca ti place de ea. II propui sa iesiti pe undeva, sau ii spui cand te intalnesti ce ai de zis happy

| Doremifa a răspuns:

Actioneaza in real, fii indraznet si sigur, chiar daca o sa te respinga o sa depasesti momentul, e mai bine sa stii sigur, dacat sa pierzi momentul, poate te place si ea. Nu o intreba pe net, doar in real si fii mai sigur cand ii vorbesti

| Oooooooooooosnap a răspuns:

Fai complimente de exemplu: "îmi placi, esti amuzantă drăguță frumoasa deșteaptă etc." ceva de genu'