| Ayumha a întrebat:

Cum imi dau seama ca un baiat ma place? Acum sunt clasa a 10-a si anul trecut in clasa a 9-a cand am dobandit colegi noi, m-am indragostit de un coleg, nu i-am zis nimic, pentru ca el e ca un fel de mister popularitate, el a iesit misterul la balul bobocilor, etc si toate fetele il plac. CE trebuie sa fac sa imi dau seama daca ma place sau la ce teste sa il supun sa imi dau seama? Pentru ca am 16 ani si pana acum nu am mai avut un prieten, si el chiar cred ca are ceva special... Dau!

3 răspunsuri:
| Dorinel a răspuns:

Uau, ce intrebare pentru varsta de 16ani... daca te baga in seama sta dupa tine etc. poate ai o speranta... daca nu esti baga'ta in seama, nici o sansa sau una la 100. 000 happy frate in clasa a10a sa nu sti daca te place sau nu?straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pey sal intrebe daca ar vrea sa iasa la un suc si da vrea sa se cunoasca mai bine...

| Elya_5954 a răspuns:

Esti a 10a totusi...Tre'sa sthii... Dar te ajut.In primul rand dack e Mister Popularitate, asa.nu cred ca sunt sanse, adica dack nu ti-a dat niste semne pana acum.semne referindu-ma sa te bage mereu in seama, sa e invite undeva, sa-ti faca complimente.Indragosteste-te de altcineva, da nu de un MiSTER, ca ei cauta fete perfecte ca eilaughing)) Funda?love struck